wyślij
Spotkania

Podsumowanie projektu „Mościce mam w sercu”

Mościce mam w sercu

Podsumowanie projektu „Mościce mam w sercu”

12 grudnia 2023, godz. 18:00

 

Końca dobiega 3- letni projekt „Mościce mam w sercu. Upowszechnianie dziedzictwa kulturowego przyfabrycznej dzielnicy Tarnowa”.

W tym roku wydaliśmy „Spacerowniki po Mościcach”, udostępniliśmy 212 zdigitalizowanych obiektów na stronie Wirtualne Muzea Małopolski. Po raz drugi przeprowadziliśmy także warsztaty kolażu. Początkiem grudnia zrealizujemy także webinar dla nauczycieli, animatorów, organizacji pozarządowych i seniorów o możliwościach wykorzystania zasobów Wirtualnych Muzeów Małopolski.

Zapraszamy na spotkanie, gdzie porozmawiamy dokładniej o tegorocznych realizacjach i o działaniach z wcześniejszych lat. Przypomnimy, jak poruszać się po zakładce internetowej projektu, gdzie zakupić „Notes wspomnień o Mościcach” i „Spacerowniki” oraz jak korzystać ze strony Wirtualnych Muzeów Małopolski. Jak zwykle nie zabraknie czasu na kolejne mościckie opowieści i wspominki. A nuż zrodzi się pomysł na kontynuację tematu historii Mościc…

Spotkanie przewidziane jest na dwie godziny. Dla wszystkich uczestników zapewnimy ciepłe napoje i poczęstunek.

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w projekt za pomoc, wspomnienia, fotografie, za morze ciekawych spotkań i ogrom życzliwości!

 


Dostępność wydarzenia:

Spotkanie odbędzie się na antresoli Centrum Sztuki Mościce. Antresola to sala przy bibliotece, wchodzi się do niej po schodach. Na antresolę można wjechać windą. Wejście boczne od strony biblioteki znajduje się w pobliżu antresoli. Toaleta dla osób z trudnością w poruszaniu się znajduje się za pomieszczeniem kas, na parterze.

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.


Informacje:

  • Data: 12 grudnia 2023, godz. 18:00
  • Miejsce: antresola
  • Kasa CSM, godziny otwarcia i kontakt:
    • tel.: 14 633 46 04, mail: kasa@csm.tarnow.pl
    • poniedziałek - piątek - 10:00 - 20:00
    • sobota - niedziela - 15:00 - 20:00

 


 


Projekt „Mościce mam w sercu. Upowszechnianie dziedzictwa kulturowego przyfabrycznej dzielnicy Tarnowa" na lata 2021 – 2023 dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego.

Podsumowanie projektu „Mościce mam w sercu”
Podziel się:
Podsumowanie projektu „Mościce mam w sercu”
Podsumowanie projektu „Mościce mam w sercu”
Podsumowanie projektu „Mościce mam w sercu”
Podsumowanie projektu „Mościce mam w sercu”

Millennium Studio

Zawsze wyszukane kino.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.